Haber

Kılıçdaroğlu eleştirdi, Kübra Par açıklama yaptı: Yanlış anlaşılma oldu

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam HaberTürk’te canlı yayın konuğu oldu. Kılıçdaroğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ağırlayan Kübra Par’a sözcü aracılığıyla mesaj gönderdiğini belirterek, Par’ın yanıt mesajının sadece ilk bölümünü okuduğunu söyledi.

Kübra Par, Murat Kurum’u konuk ettiği programda Kılıçdaroğlu’nun montaj görseliyle ilgili yanıtını okumuştu. Par, “Kemal Kılıçdaroğlu 6 Şubat 2018’de ’50 kere söyledim, yine söyledim, meydanlarda söyledim, televizyonda söyledim, gazetelerde söyledim, her yerde söyledim’ dedi. Bu açıklamayı gönderdiler” dedi.

‘GÜCÜ BOZAN BÖLÜMÜ OKUMUYORSANIZ…’

Kılıçdaroğlu, Par’ı “Buraya gönderdiğimiz cevaptaki ikinci bölümü, ikinci cümleyi okumadı, neden okumadı? Okumalıydı. Gazeteci düzgün gazetecilik yapsın. Gönderiyorsa gönderiyor” diyerek Par’ı eleştiriyor. bir cevap, cevabın bir kısmını okur diğer kısmını okumaz bu da hükümeti rahatsız eder, gerçek değildir. Kübra hanıma söylüyorum” dedi.

KÜBRA PAR’DAN AÇIKLAMA: CÜMLE ALT İÇERİR…

Kılıçdaroğlu’nun eleştirisinin ardından Kübra Par, Twitter hesabından açıklama yaptı.

Par, yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu akşam yaptığımız yayında Sayın Kılıçdaroğlu ile ilgili düzenlenmiş bir videoyu kullanmasını doğrudan Bakan Murat Kurum’a sordum. Sayın Kılıçdaroğlu’nun basın danışmanı Ömer Topsakal’dan konuyla ilgili bir mesaj geldi. Kurumun teröre yönelik eleştirisi, “Bir konuya geçtik. Sayın Kılıçdaroğlu birazdan yayınımızda olacak” dedi.

Kübra Par, “Mesajın son kısmı hafif bir cümle içeriyordu. İlk kısmı okudum ve Sayın Kılıçdaroğlu’nun en kısa zamanda canlı yayınımıza çıkacağını, bu iddialara bizzat kendisinin cevap verebileceğini özellikle belirttim. Ömer Topsakal gönderdi. bir teşekkür mesajı.”

Par, “Mesajı yarıya kadar okuma niyetim kesinlikle yoktu,” dedi. .

Par, Kılıçdaroğlu’nun gönderdiği mesajın tamamını paylaştı. (HABER MERKEZİ)

habergazipasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu